Советы

Консультація психотерапевта та невролога в Києві

Якщо вам потрібен психотерапевт в Києві, можете звернутись до медичного центру «Інго», щоб записатися на консультацію та отримати професійну допомогу кваліфікованих спеціалістів. Хороший психотерапевт допоможе подолати тривожні стани, депресію, розлади харчової поведінки, інші проблеми. Такий спеціаліст відрізняється від звичайного психолога тим, що має повну медичну освіту, може не тільки консультувати, а й назначати медикаментозне лікування при необхідності.

Як підготуватися до консультації психотерапевта в Києві

В нашій країні ще не розвинена система психологічної допомоги. Багато хто нехтує конкретними симптомами тривожних станів, інших розладів, вважає, що це не настільки важливо, як є насправді. Але ті люди, які наважуються звернутися до хорошого спеціаліста та розповісти про свої проблеми, стверджують, що це дуже допомагає їм в житті. Консультація психотерапевта потрібна при виявленні наступних симптомів та неприємних проявлень:

  • панічні атаки;
  • різкі перепади настрою;
  • постійне відчуття втоми;
  • порушення сну.

Не варто нехтувати такими симптомами. Вони вказують на те, що пацієнт живе в стресі, а організм запускає всі доступні йому захисні механізми, щоб зменшити негативний вплив первопричини такого стану. Психотерапевт допоможе розібратися, чому ви відчуваєте ті чи інші емоції, як побороти негативні проявлення. Іноді для подолання проблеми варто просто розібратися з власними почуттями. А деколи патологічні стани настільки глибокі, що пацієнту потрібна медикаментозна терапія.

Запис на консультацію до невролога в Києві

В деяких випадках психотерапевт може направити пацієнта до іншого спеціаліста на консультації. Деякі психологічні патологічні стани тісно пов’язані з порушеннями роботи нервової системи. Таким пацієнтам потрібна консультація невролога в Києві. До цього лікаря також можна записатися на прийом в клініці «Інго». Зв’яжіться з адміністратором, задайте свої питання, виберіть зручний час для візиту до спеціаліста. Невролог теж може призначити додаткові обстеження перед тим, як поставити діагноз. Якщо ви проходите лікування у висококваліфікованого спеціаліста, який використовує в своїй роботі офіційні міжнародні протоколи та нормативи, шукає індивідуальний підхід до кожного пацієнта. В клініці «Інго» створена сучасна діагностична база, яка дозволяє виявляти великий перелік патологічних станів на ранній стадії їх розвитку.